Skoči na glavni sadržaj
Događaj
Novosti iz medija
Buje
-

119. Dani grožđa u Bujama

slavlje tradicije, vina i zajedništva

Dani grožđa donose cijeli niz besplatnih koncerata i vinskih degustacija, bogat trodnevni program i još bogatiju tombolu

Buje će od 19. do 21. rujna ponovno postati središte vinogradarske i kulturne baštine Istre. 119. Dani grožđa donose bogat trodnevni program ispunjen glazbom, sportom, izložbama i druženjem, a posebno veseli činjenica da je praćenje svih dijelova manifestacije potpuno besplatno.

Na pozornicama će se tijekom tri dana izmjenjivati brojni izvođači: Trio Refošk, Remix Band, Le Giannissime, Le Monde, New Avenue, Serdo Valčić i Duo Magnolija, Malvazija Band, Grupa Silente, New Jersey Bon Jovi Tribute Italy, Fjaka Band, Alfa Time Band i Klapa Cambi. Ulaz na sve koncerte je slobodan.

Poseban ugođaj donosi vinska šetnja starim gradom, kada će brojni vinski podrumi otvoriti svoja vrata. Posjetitelji će moći uživati u besplatnim degustacijama vina i zakuski, a druženje će upotpuniti i bogata gastro ponuda na trgovima i ulicama Buja.
Sportski i kulturni program uključuje turnire u rukometu, nogometu, odbojci i hrvanju, biciklijadu, gađanje glinenih golubova, ali i izložbe oldtimera, umjetničko oslikavanje bačvi te nastupe kulturno-umjetničkih društava.

Vrhunac fešte očekuje se u nedjelju u 18:30 sati na Trgu J.B. Tita, kada će se održati tradicionalna tombola s nagradnim fondom od 10.000 eura.

Dani grožđa u Bujama i ove godine ostaju vjerni svom duhu: otvoreni za sve, ispunjeni glazbom, vinom, druženjem i ponosom na istarsku tradiciju
 

Kontakt podaci

  • Ekstremni marketing, 15.9.2025.

Podijeli