V.B.Z. vas poziva na Sajam dobre knjige
V.B.Z. vas poziva na Sajam dobre knjige na Zagrebačkom velesajmu!
Ljeto je pred vratima, a najbolji način da se pripremite za sezonu odmora jest – dobra knjiga! Od 6. do 22. svibnja posjetite Sajam dobre knjige u paviljonu 7a Zagrebačkog velesajma i opskrbite se ljetnim štivom po fantastičnim cijenama.
Na sajmu vas čeka više od 3000 naslova uz popuste do čak -90 %, a cijene kreću već od 2 eura! Idealna prilika da obogatite svoju biblioteku, pronađete savršen roman za plažu ili otkrijete novu inspiraciju kroz knjige iz raznih žanrova.
U bogatoj ponudi pronaći ćete naslove iz područja samopomoći, zdravlja, najtraženijih publicističkih hitova, napetih krimića, romane za sve ukuse, ali i dječje knjige i slikovnice koje će oduševiti i one najmlađe – savršen izbor za zajedničko čitanje tijekom ljeta.
Sudjeluju renomirani izdavači: V.B.Z., Mozaik knjiga, Profil knjiga, Fraktura, Sandorf, Fokus kominikacije, Planetopija, Naklada Veble, Sonatina, Indigo knjiga, Vuković Runjić, Koncept izdavaštvo, Leo commerce, Hena Com, Poetika.
Radno vrijeme sajma:
Radnim danom i subotom: 10 – 20 sati
Nedjeljom: 10 – 18 sati
Vidimo se na Zagrebačkom velesajmu – dođite po svoje knjige za ljeto na Sajmu dobre knjige!